Dentální hygiena je cestou správné péče o chrup a dásně. Je jednou z nejúčinnějších forem prevence vzniku zubního kazu a parodontitidy.

Moderní stomatologická péče se už neobejde bez dokonalé zubní neboli dentální hygieny. Naše dentální hygienistky Vás naučí, jak správně provádět každodenní čištění zubů, pomůžou Vám s výběrem správných pomůcek a jejich optimálním používáním. Očistí Vám ultrazvukem zubní kámen, pomocí abrazivního spreje airflow Vám odstraní ze zubů tmavé pigmentové skrny, zbaví Vás zubního plaku a zápachu z úst. Poradí Vám s aplikací fluoridových preparátů k posílení odolnosti zubů proti možnosti vzniku zubního kazu. Na přání je možné veškeré úkony dentální hygieny provádět v lokálním znecitlivění. Pro naprostou záruku krásně čistých zubů a ústní dutiny doporučujeme aplikovat dentální hygienu stejně často, jako preventivní návštěvu zubního lékaře.

Zářivý úsměv a bílé zuby velmi kladně ovlivní dojem, jakým působíte na své okolí. V případě, že se světlost Vašich zubů ztrácí pod tmavými pigmenty, které se na Vaše zuby usazují z nápojů a potravin, které konzumujete, jako je červené víno, káva, černý čaj aj., obraťte se na naše dentální hygienistky. Dentální hygiena je již nedílnou součástí moderní stomatologie a zajišťuje permanentní bělost Vašich zubů. Naše profesionální dentální hygienistky pro Vás vyberou nejlepší metodu, která vrátí Vašim zubům přirozenou krásu a lesk.

Zářivě bílé zuby jsou jednou z hlavních komponent krásného úsměvu. Pokud díky kouření, konzumaci kávy, černého čaje, červeného vína a dalších potravin zabarvujících zubní sklovinu, ztratily vaše zuby bělost, obraťte se na naše zubní hygienistky, které disponují celou řadou metod, které navrátí Vašim zubům ztracený lesk a šarm. Zažloutlých zubů se nejjednodušeji zbavíte pomocí námi nabízené služby dentální hygiena.

Správná péče o chrup a dásně je jednou z nejúčinějších forem prevence vzniku zubního kazu a parodontitidy. Moderní stomatologická péče se už neobejde bez dokonalé zubní hygieny.

Dentální hygiena není jen pravidelné navštěvování zubního lékaře, kde Vám specielně vyškolené dentální hygienistky vyčistí zuby a celou ústní dutinu pomocí mechanických nástrojů. Dentální hygiena obsahuje celou škálu úkonů se zubními nástroji jako jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě a další, které Vás naše dentální hygienistky naučí správně používat při každodenním čištění zubů. Kromě toho Vám naše zubní hygienistky poradí, jak správně tyto pomůcky vybrat a hlavně používat. Při samotném úkonu dentální hygieny Vám ultrazvukem a speciálními kyretami odstraníme zubní kámen a pomocí abrazivního spreje airflow Vám odstraníme ze zubů tmavé pigmentové skrny. Mimo to Vás zubní hygienistky zbaví zubního plaku a zápachu z úst, který je v nejčastějším případě zapříčiněn usazením zbytků potravin v mezizubních prostorech. Poradí Vám s aplikací fluoridových preparátů k posílení odolnosti zubů proti možnosti vzniku zubního kazu. Na přání je možné veškeré úkony dentální hygieny provádět v lokálním znecitlivění.

Přečtěte si více v sekci dentální hygiena.

Objednejte se